17.01.2016 09:29

Radotínský SK - BC Darren Chrudim 83:67 (26:12, 48:29, 71:41)

Body a sestava: Bubeník J. 16 bodů, Večeřa M. 13 bodů, Zítko O. 11 bodů, Halamka J. 11 bodů, Filip J. 10 bodů, Dosoudil K. 6 bodů

Štěpán Popelka, trenér:

"V sobotu večer jsme jeli na horkou půdu Radotína. Bohužel kvůli velkému počtu zranění jsme museli odcestovat pouze v 6 lidech. Bylo jasné, že výhra by se rovnala zázraku. Proto jsme chtěli zápas odehrát tak, abychom z něj měli dobrý pocit. Úvod utkání nám moc nevyšel. Domácí trefili téměř vše, co vyslali na koš a během 5ti minut jsme už prohrávali rozdílem 13ti bodů. Druhá čtvrtina už byla trochu vyrovnanější a v poločasové přestávce svítilo na tabuli skóre 48:29. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nedostaneme stovku a naopak dáme minimálně 50 bodů. Začátek nám opět nevyšel. Rozdíl narostl na 28 bodů a vypadalo to s námi hodně špatně. Pak se probudili naši střelci a za poslední 3 minuty třetí části jsme dali 13 bodů.Na poslední čtvrtinu jsme nastoupili s tím, že nemáme co ztratit a chceme navázat na konec předešlé čtvrtiny. To nám vyšlo dokonale. Radotín začal mít problémy překonat naší zónovou obranu a za 8 minut dal pouhé dva body. U nás se naopak probudil Ondra Zítko, který se rozstřílel a hlavně díky Ondrovi jsme začali náskok pomalu ukrajovat. Nakonec jsme poslední čtvrtinu vyhráli 26:12, za což patří hráčům velké DÍKY, že to nezabalili a makali až do konce za nepříznivého stavu. Všechny naše cíle jsme tedy splnili :-)"